Płatności oraz dostawa towaru

1. Wszystkie ceny Towarów dostępnych na stronie Sklepu są podawane w polskich złotych i mają wartość brutto ( z podatkiem VAT) ale nie zawierają kosztów dostawy. Koszty te zostaną dodane w momencie gdy Kupujący będzie składał zamówienie znajdując się na odpowiedniej do tego podstronie Sklepu.

2. Odbiór osobisty Towaru przez Klienta w siedzibie Sprzedawcy jest bezpłatny i odbywa się w godzinach wskazanych w § 4 ust. 2 Regulaminu po uprzednim umówieniu się drogą telefoniczną ze Sprzedawcą.

3. Klient ma do wyboru następujące formy płatności za zamówione Towary:
       
a) przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy
 
 ...

b) za pośrednictwem serwisu płatności: Przelewy24
płatność online przelewem albo kartą płatniczą

c) za pobraniem: zapłata następuje przy odbiorze przesyłki

4. Zamówienie Towaru zostanie przekazane do realizacji (do wysyłki) niezwłocznie po zawarciu Umowy sprzedaży, przy czym:
a) w przypadku przedpłaty przelewem na konto Sprzedawcy wysyłka będzie realizowana dopiero po wpłynięcia zapłaty za Towar;
b) przy przedpłacie przelewem za pomocą systemu Przelewy24 realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu Przelewy24 o dokonaniu płatności przez Klienta

5. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru Towaru, podania błędnego adresu dostawy.
 
6. W przypadku nieodebrania przesyłki wysłanej z płatnością "za pobraniem", Klient zostanie obciążony kosztami nadania do niego paczki oraz zwrotu jej do firmy ...

7. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD (Dostawców). Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji plus przewidywany czas dostawy od 1-5 dni roboczych. Przy czym opłaty za wysyłkę wynoszą odpowiednio:
             
Poczta Polska  (Paczka Express) - 24h, przy małych miejscowościach czas ten może ulec wydłużeniu
 
a) Przy przedpłacie przelewem na konto Sprzedawcy: 13,50 zł(brutto)
b) Przy przesyłce płatnej przy odbiorze: 17,50 zł(brutto)
 
Poczta Polska  (Paczka+) - 48h
 
a) Przy przedpłacie przelewem na konto Sprzedawcy: 11,00 zł (brutto)
b) Przy przesyłce płatnej przy odbiorze: 15,00 zł (brutto)
 
Firma kurierska DPD (1-2dni robocze) 
 
a) Przy przedpłacie przelewem na konto Sprzedawcy: 14,00 zł (brutto)
b) Przy przesyłce płatnej przy odbiorze: 19,00zł (brutto)
  
8. Koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.
 
9. Koszty dostawy są zawsze wyraźnie wskazane podczas składania Zamówienia, przy czym koszt dostawy Towarów o łącznej wartości powyżej 99 zł brutto przy płatności przelewem (przedpłata) albo za pośrednictwem Przelewy24.pl są pokrywane przez Sprzedawcę.
 
10. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres dostawy, pracownik dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny.
 
11. Zamówienia są zrealizowane tylko wtedy, gdy adres dostawy jest na terenie Polski.
Dołącz do naszego mailingu!